Меню
Меню
Лікування у Франківську та Коломиї
"Школа Здоров'я"
у нас Ви можете скористатися якісною та кваліфікованою допомогою та пройти лікування
опорно-рухового апарата (грижі, протрузії, остеохондроз , порушення постави)
Спеціалісти центру оберуть оптимальну методику, орієнтуючись на вашу проблему
.
Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.
Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму.

Проблеми з якими ми працюємо

 • Грижі міжхребцевих дисків
  захворювання, яке вражає хребет людини, внаслідок чого фрагмент міжхребцевого диску зміщується в бік хребетного каналу і здавлює важливі структурні елементи нервової системи.
 • Артрит
  це група захворювань, що об'єднуються загальною ознакою - запаленням одного або декількох суглобів. Одні з них частіше виникають у людей середнього віку, інші - в літньому віці. До деяких більше схильні жінки, до інших - чоловіки. В цілому артрити суглобів - одне з найбільш поширених захворювань опорно-рухового апарату.
 • Протрузії
  Протрузія дисків небезпечна сама по собі, але ще гірше те, що вона в багатьох випадках призводить до грижі хребта з можливими наслідками, такими як параліч та інвалідність.
 • Больові синдроми (головні болі)
  Регулярне повторення головного болю свідчить про те, що проблеми в організмі мають хронічний характер і вимагають негайного звернення до фахівця для діагностики і лікування. Залежно від виду - свідчать про різноманітні проблеми в організмі.
 • Остеохондроз
  це процес всихання дисків хребта, результатом якого є періодичні або стійкі болі в спині, попереку, шиї і багато інших симптомів. У літньому віці остеохондроз практично неминучий як наслідок загального зневоднення організму. У цьому випадку за допомогою методики кінезотерапії можна значно зменшити болі, підвищити рухову активність і якість життя.
 • Реабілітація після травм
  внаслідок травм опорно-рухового апарату пошкоджуються м'язи, зв'язки, кістки, капсули суглобів. Всі ці пошкодження супроводжуються больовими відчуттями більшої, чи меншої інтенсивності. Залежно від ступеня пошкодження, больового синдрому обирають метод і тривалість іммобілізації сегмента.
Залиште свої контакти для запису на курси лікування
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом !
Ви погоджуєтеся з умовами політики конфіденційності
Контакти
+380977619736
пн.–Сб. | 9:00 – 20:00
vitalik05051986@gmail.com
Адреса
м. Коломия
вулиця Петлюри, 41
м. Івано-Франківськ
вулиця Гетьмана Мазепи, 142